AimFOV, Aimbot Fov Nedir ?


Aimfov, Aimbotun nişangahın kaç derecelik açısına kilitleneceğini belirler şeklinde özetlenebilir. Yani aimbotun uçan kuşa, sineğe bile :) kilitlenmesini önlemek için bir sınırlandırma gerekir. Çevrenizdeki veya etraftaki herkese kilitlenmek yerine sadece belli bir açı içerisine giren rakipleri hedef almanızı sağlar.

Aimfov, Aimbotun nişangahın kaç derecelik açısına kilitleneceğini belirler şeklinde özetlenebilir. Yani aimbotun uçan kuşa, sineğe bile :) kilitlenmesini önlemek için bir sınırlandırma gerekir. Çevrenizdeki veya etraftaki herkese kilitlenmek yerine sadece belli bir açı içerisine giren rakipleri hedef almanızı sağlar.

AimFOV Nedir

Ancak daha iyi açıklayabilmek için detaylandıralım.

Bir çok hilede AimFOV özelliği bulunur. Ancak aimfov kodlaması oldukça zor bir özellik olduğundan hilelerin sadece bazılarında yer alırken bazı hileler diğer aimbot seçeneklerine sahip olup aimfov özelliğine sahip olmayabilirler.

PUBG Hilelerinin çoğunda aimfov seçeneği vardır. Ya da Apex Legends , R6 , CsGo , Rust , Valorant , EFT hilelerinin çoğunda bu ayar bulunabilir.

Örneğin sitemizde yer alan CsGo Aimbot Hilesi adlı ürünün özelliklerine bakarsanız bir çok FOV özelliğine sahip olduğunu görebilirsiniz.

AimFOV'u anlayabilmek için Aimbot özelliğinin nasıl çalıştığını, Aimbot hilesinin mantığını anlamanız gerekir.

Dolayısıyla eğer okumadıysanız Aimbot Nedir ? adlı yazımıza da gözatın.

Evet , gelelim AimFOV'u detaylıca açıklamaya.

Nedir bu AimFOV, AimbotFOV veya Rage FOV ?

Şimdi , kafanızın tam karşısı sizin nişangahınızdır. Yani hedef aldığınız yerdir. İki kolunuzu sağa ve sola düz bir şekilde açtığınızda bu iki kolunuzun önünde kalan kısım 180 derecelik açıdır.

Eğer AimFOV : 180 yaparsanız bu karşımdaki tüm rakiplere kilitlen anlamına gelir.

Bu durumda Aimbot özelliği önünüzdeki herkese kilitlenirken arkanızdakilere kilitlenmeyecektir.

Eğer AimFOV'u 360 yaparsanız bu tüm çevrenizdeki rakiplere kilitlen anlamına gelir.

Şimdi iki kolunuzu da çapraz olacak şekilde öne doğru yaklaştırın, şimdi sağdan ve soldan açıyı 45 derece daralttınız dolayısıyla iki kolunuz arasında kalan kısım 90 derecelik bir açı.

Aimfov 90 yaparsanız bu kısımdaki rakiplere kilitlenir.

Kollarınızı birbirine yaklaştırdıkça FOV yani açıyı azaltırsınız dolayısıyla Aimbot bu açının dışındaki rakipleri görmezden gelir , nişangahınıza uzak olan bu rakiplere kilitlenmeyerek hileyi belli etme riskinizi azaltır.

Örneğin AimFOV 40 yaptığınızda aşağıdaki gibi bir açıya kilitlenmeye ayarlamış olursunuz.

AimFOV Örnek

 • Ban Riski Var Mı ?

  Özetlemek gerekirse "ban riski olmayan hile olmaz".

  Programlar genelde yakalanmazlar dolayısıyla belli etmediğiniz sürece ban riski düşüktür. Ancak bazen siz belli etseniz de belli etmeseniz de oyun programı algılamayı başarabilir.

  Bazı oyunlarda yıllardır hiç ban sorunu yaşanmazken bazı oyunlarda zaman zaman sorun olabilir ve program güncellenir.

  Banlanan programı satmayız, ancak zaman zaman yakalanıp güncellenmek bu işi doğasıdır. Dolayısıyla kaybettiğinizde üzüleceğiniz hesaplarda hile kullanmamalısınız.

  Size ban garantisi veren siteler ise açıkça dolandırıcılık yapıyorlar. Bu size gerçek hayatta ölümsüzsünüz demeleri gibi bir şey.

  1 Dakika sonrasını Allah bilir , hiçbir şeyin garantisi olamaz.

 • Satın Aldığımızda Bize Nasıl Teslim Ediliyor ?

  Satın aldığınız hileler otomatik olarak teslim edilmektedir.

  Dolayısıyla dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte satın alabilirsiniz. Ödeme sisteme yansıdığı anda hileniz hesabınıza teslim edilir.

 • Program Fixlenirse Tekrar Para Öder miyim ?

  Satın aldığınız programlar süreniz sona erene kadar ücretsiz olarak güncellenir. Sizden hiçbir sorunun çözümü için extra ücret talep edilmez.

 • Programlar Ne Zaman Güncellenir ?

  Güncellemeler için tahmini bir süre ne yazık ki yok.

  Bu programların her biri ayrı bir üretici tarafından üretiliyor dolayısıyla yapılan güncellemelerin bizimle hiçbir ilgisi yok.

  Üreticiler mümkün olan en kısa sürede güncelleme yaparlar çünkü program güncellemede kaldığı her dakika üretici para kaybeder.

  Üreticilere tahmini süre sorulduğunda sürekli "There is no ETA" yanıtını alırız. Yani tahmini bir süre bulunmuyor.

  Programlar genelde ilk 24 saat içerisinde güncellenirler.

 • Güncellemelerde Süre Kayıpları Telafi Edilir mi ?

  Bu konuda karar veren kişi programın üreticisidir. Üreticilerin geneli süre kayıplarını telafi ediyorlar.

  Bazı üreticiler bir kaç saat kayıp olsa dahi telafi yaparken bazıları yalnızca belirli bir süreden uzun süren güncellemelerde telafi yaparlar.

  Bazı üreticiler ise süre kayıplarını telafi etmezler. Süre kayıplarını telafi etmeyen üreticiler ile ilgili genelde ürün sayfasına not düşüyoruz.


Oyuncu Platformu

Eğlenceyi Katlayın !

Konu basit bir oyun dahi olsa kaybetmek hiç eğlenceli değil , kabul edelim. HileSatınAl.Com ile kazanmaya ve eğlenmeye doyamayacaksınız !