Nefessiz Aim Nedir ?


Nefessiz Aim Özetle : Nişan alırken nefes tutma anlamına geliyor diyebiliriz. Bu özelliği hile yapımcıları Aim No Breatholarak adlandırmaktadırlar. No Breath nefes almamak anlamına gelirken Aim nişan almak anlamına gelir.

Nefessiz aim diye bir şey yok aslında , ona bu ismi aslında biz koyduk Bu özelliği hile yapımcıları "Aim No Breath" olarak adlandırmaktadırlar. No Breath nefes almamak anlamına gelirken Aim nişan almak anlamına gelir.

Aim ile ilgili detaylı bilgi almak için Aim bot nedir ? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Özetle : Nişan alırken nefes tutma anlamına geliyor diyebiliriz.

"Ama bu bir hile değil ki ? Bu özellik zaten oyunların çoğunda var. Nefes tutarak nişan aldığımız zaman nişangah daha az sarsılıyor ve daha isabetli atışlar yapabiliyoruz." dediğinizi duyar gibiyim.

Wallhack Nedir

Evet , tam olarak bundan söz ediyorum.

Oyunun size verdiği nefes tutma süresi kısıtlıdır. Nefes tutma özelliğini sürekli kullanırsanız bazı oyunlarda hasar alırken bazı oyunlar bir süre sonra bunu yapmanıza müsade etmezler.

Örneğin PUBG oyununda Shift tuşuna basılı kaldığınızda bir an için nefesini tutar ve nişan alırken oluşan aşağı ve yukarı doğru hareket azalır.

Bu aslında gerçek hayattan alınma bir durumda.

İnsanın nefes alışı göğsünün şişip inmesine dolayısıyla vücudun sarsılmasına sebep olur.

Doğal olarak vücudunuz sarsıldığında daha zor nişan alırsınız.Nefes tutma keskin nişancıların sık kullandığı bir yöntemdir.

İşte PUBG Recoil Sekmeme hilemizde yer alan bu özellik siz hiç shift tuşuna basmadan sınırsız olarak nefes tutumanızı sağlar.

Dolayısıyla Zoom açtığınızda hiçbir sarsıntı olmaz ve özellikle keskin nişancı tüfeklerini sanki aimbot açıkmış gibi kullanabilirsiniz.


 • Ban Riski Var Mı ?

  Özetlemek gerekirse "ban riski olmayan hile olmaz".

  Programlar genelde yakalanmazlar dolayısıyla belli etmediğiniz sürece ban riski düşüktür. Ancak bazen siz belli etseniz de belli etmeseniz de oyun programı algılamayı başarabilir.

  Bazı oyunlarda yıllardır hiç ban sorunu yaşanmazken bazı oyunlarda zaman zaman sorun olabilir ve program güncellenir.

  Banlanan programı satmayız, ancak zaman zaman yakalanıp güncellenmek bu işi doğasıdır. Dolayısıyla kaybettiğinizde üzüleceğiniz hesaplarda hile kullanmamalısınız.

  Size ban garantisi veren siteler ise açıkça dolandırıcılık yapıyorlar. Bu size gerçek hayatta ölümsüzsünüz demeleri gibi bir şey.

  1 Dakika sonrasını Allah bilir , hiçbir şeyin garantisi olamaz.

 • Satın Aldığımızda Bize Nasıl Teslim Ediliyor ?

  Satın aldığınız hileler otomatik olarak teslim edilmektedir.

  Dolayısıyla dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte satın alabilirsiniz. Ödeme sisteme yansıdığı anda hileniz hesabınıza teslim edilir.

 • Program Fixlenirse Tekrar Para Öder miyim ?

  Satın aldığınız programlar süreniz sona erene kadar ücretsiz olarak güncellenir. Sizden hiçbir sorunun çözümü için extra ücret talep edilmez.

 • Programlar Ne Zaman Güncellenir ?

  Güncellemeler için tahmini bir süre ne yazık ki yok.

  Bu programların her biri ayrı bir üretici tarafından üretiliyor dolayısıyla yapılan güncellemelerin bizimle hiçbir ilgisi yok.

  Üreticiler mümkün olan en kısa sürede güncelleme yaparlar çünkü program güncellemede kaldığı her dakika üretici para kaybeder.

  Üreticilere tahmini süre sorulduğunda sürekli "There is no ETA" yanıtını alırız. Yani tahmini bir süre bulunmuyor.

  Programlar genelde ilk 24 saat içerisinde güncellenirler.

 • Güncellemelerde Süre Kayıpları Telafi Edilir mi ?

  Bu konuda karar veren kişi programın üreticisidir. Üreticilerin geneli süre kayıplarını telafi ediyorlar.

  Bazı üreticiler bir kaç saat kayıp olsa dahi telafi yaparken bazıları yalnızca belirli bir süreden uzun süren güncellemelerde telafi yaparlar.

  Bazı üreticiler ise süre kayıplarını telafi etmezler. Süre kayıplarını telafi etmeyen üreticiler ile ilgili genelde ürün sayfasına not düşüyoruz.


Oyuncu Platformu

Eğlenceyi Katlayın !

Konu basit bir oyun dahi olsa kaybetmek hiç eğlenceli değil , kabul edelim. HileSatınAl.Com ile kazanmaya ve eğlenmeye doyamayacaksınız !