Radar ESP Nedir ?


Radar , ekranın belli bir kısmında etrafınızda yer alan rakiplerin yerlerini bir nokta halinde gösteren ESP özelliğidir. Birçok farklı isimle anılır. Radar ESP , Radar Hack , 2D Radar vesaire.

Radar ESP dediğimize bakmayın, aslında sadece radar deseydik de olurdu.

Fakat birçok farklı isimle anılır. Radar ESP , Radar Hack , 2D Radar vesaire. ESP genelde görsel özellikler için kullanılan bir tabirdir (wallhack vb.)

Radar , ekranın belli bir kısmında etrafınızda yer alan rakiplerin yerlerini bir nokta halinde gösteren ESP özelliğidir.

ESP genelde görsel özellikler için kullanılan bir tabirdir (wallhack vb.)

Radar , ekranın belli bir kısmında etrafınızda yer alan rakiplerin yerlerini bir nokta halinde gösteren ESP özelliğidir. Bu özellik bir hile olarak kullanılmadan önce birçok oyun kendi içerisinde bunu zaten barındırıyordu.

Wallhack Nedir

Counter Strike , Point Blank , Valorant gibi oyunlarda takım arkadaşlarınızın bulundukları yerleri gösteren radarlar vardır. Hatta Valorant oyununda radar diğer oyunları aksine takım arkadaşlarınızdan herhangi biri rakip takımdan birileri ile çatıştığı esnada radarda o kişileri göstermektedir.

Hile yapımcıları bu radarı değiştirip takım arkadaşlarınızın değil de düşmanlarınızın çevrenizde bulundukları konumları gösteren bir Radar Hilesi haline getirdiler.

Örneğin yandaki görselde sol tarafta standart olarak oyunun bir özelliği olan radar bulunmaktadır.

Bu radarda kendi takım arkadaşlarını(mavi olarak) gösteriyor. Ancak sağ tarafta takım arkadaşlarından ziyade düşmanları da gösteriyor.

PUBG Hilelerinin bir çoğunda radar özelliği vardır. Üstelik sadece radar üzerine geliştirilmiş bazı hileler vardır. Bu hileyi kullanabilmek için ayrıca bir bilgisayarınız daha olması gerekir.

Bir PC de oyun oynarken diğer PC'de PUBG'nin mini haritası bulunur ve bu harita üzerinde düşmanların ve araçların yerleri gösterilir.

Hatta bu konuda o kadar gelişmiş hileler varki , telefonunuza indirdiğiniz bir uygulama ile oynadığınız oyunun haritasına bağlanıp o anki konumunuza göre düşmanlarınızın nerede olduklarını görebiliyorsunuz.

Tabi bu tarz hileleri satın almak isterseniz en uygun adresin neresi olduğunu hatırlatmaya gerek yok 🙂


 • Ban Riski Var Mı ?

  Özetlemek gerekirse "ban riski olmayan hile olmaz".

  Programlar genelde yakalanmazlar dolayısıyla belli etmediğiniz sürece ban riski düşüktür. Ancak bazen siz belli etseniz de belli etmeseniz de oyun programı algılamayı başarabilir.

  Bazı oyunlarda yıllardır hiç ban sorunu yaşanmazken bazı oyunlarda zaman zaman sorun olabilir ve program güncellenir.

  Banlanan programı satmayız, ancak zaman zaman yakalanıp güncellenmek bu işi doğasıdır. Dolayısıyla kaybettiğinizde üzüleceğiniz hesaplarda hile kullanmamalısınız.

  Size ban garantisi veren siteler ise açıkça dolandırıcılık yapıyorlar. Bu size gerçek hayatta ölümsüzsünüz demeleri gibi bir şey.

  1 Dakika sonrasını Allah bilir , hiçbir şeyin garantisi olamaz.

 • Satın Aldığımızda Bize Nasıl Teslim Ediliyor ?

  Satın aldığınız hileler otomatik olarak teslim edilmektedir.

  Dolayısıyla dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte satın alabilirsiniz. Ödeme sisteme yansıdığı anda hileniz hesabınıza teslim edilir.

 • Program Fixlenirse Tekrar Para Öder miyim ?

  Satın aldığınız programlar süreniz sona erene kadar ücretsiz olarak güncellenir. Sizden hiçbir sorunun çözümü için extra ücret talep edilmez.

 • Programlar Ne Zaman Güncellenir ?

  Güncellemeler için tahmini bir süre ne yazık ki yok.

  Bu programların her biri ayrı bir üretici tarafından üretiliyor dolayısıyla yapılan güncellemelerin bizimle hiçbir ilgisi yok.

  Üreticiler mümkün olan en kısa sürede güncelleme yaparlar çünkü program güncellemede kaldığı her dakika üretici para kaybeder.

  Üreticilere tahmini süre sorulduğunda sürekli "There is no ETA" yanıtını alırız. Yani tahmini bir süre bulunmuyor.

  Programlar genelde ilk 24 saat içerisinde güncellenirler.

 • Güncellemelerde Süre Kayıpları Telafi Edilir mi ?

  Bu konuda karar veren kişi programın üreticisidir. Üreticilerin geneli süre kayıplarını telafi ediyorlar.

  Bazı üreticiler bir kaç saat kayıp olsa dahi telafi yaparken bazıları yalnızca belirli bir süreden uzun süren güncellemelerde telafi yaparlar.

  Bazı üreticiler ise süre kayıplarını telafi etmezler. Süre kayıplarını telafi etmeyen üreticiler ile ilgili genelde ürün sayfasına not düşüyoruz.


Oyuncu Platformu

Eğlenceyi Katlayın !

Konu basit bir oyun dahi olsa kaybetmek hiç eğlenceli değil , kabul edelim. HileSatınAl.Com ile kazanmaya ve eğlenmeye doyamayacaksınız !