Ses Optimizasyonu Nedir ?


Orijinal adıyla Sound Optimization , seslerin daha iyi bir performans alınabilmesi için optimize edilmesi anlamına gelir. Optimize etmek bir şeyin yapılan değişiklikler sonucu performansının arttırılması demektir. Yani gerekli olan sesleri yükseltirken (çok az), gereksiz olan sesleri ortadan kaldırır.

Wallhack Nedir

Orijinal adıyla Sound Optimization , seslerin  daha iyi bir performans alınabilmesi için optimize edilmesi anlamına gelir.

Optimize etmek bir şeyin yapılan değişiklikler sonucu performansının arttırılması demektir.

Yani gerekli olan sesleri yükseltirken (çok az), gereksiz olan sesleri ortadan kaldırır.

Dolayısıyla ihtiyacınız olan sesleri duymanızı kolaylaştırır.

PUBG , Valorant gibi birçok FPS oyunlarında en önemli şey ses kasma olayıdır.

Eğer ses kasamıyorsanız , yani seslerin nereden , hangi yönden geldiğini kestiremiyorsanız wallhack kullanmadan bu oyunu oynamanız asla mümkün olmaz.

PUBG Oyunu ilk çıktığında youtube'da oynanış videosu çeken , bloglarda oyunu tanıtmak için yazılar yazan herkesin en başta söylediği cümle şuydu;

"Bu oyunu oynayabilmek için ses kasabilmeniz gerekiyor. Bu oyundaki en önemli faktör ses kasmaktır."

Peki PUBG'de ses kasmak neden bu kadar önemli ?

PUBG günümüzde gerçekçiliği en fazla olan hayatta kalma oyunlarından biridir.

Yani oyun içerisindeki koşullar gerçek hayata benzetilmeye çalışılmıştır. Doğal olarak bir mermi sesi veya bir ayak sesi duyduğunuzda bu sesin hangi yönden geldiğini anlayabilmeniz gerekir.

Hatta PUBG bu duruma o kadar büyük emek veriyor ki farklı zeminlerde adım attığınızda çıkan sesleri bile gerçeğe çok yakın bir hale getirmeye çalışıyor.

Hal böyleyken oyunda en önemli şey çevrenizdeki adımları duyup hangi yönden geldiğini anlayabilmektir.

İşte PUBG Recoil Sekmeme hilesinde yer alan bu özellik gereksiz bütün sesleri kaldırarak sizlerin bu ayak seslerini veya silah seslerini çok net duymanızı sağlıyor.


 • Ban Riski Var Mı ?

  Özetlemek gerekirse "ban riski olmayan hile olmaz".

  Programlar genelde yakalanmazlar dolayısıyla belli etmediğiniz sürece ban riski düşüktür. Ancak bazen siz belli etseniz de belli etmeseniz de oyun programı algılamayı başarabilir.

  Bazı oyunlarda yıllardır hiç ban sorunu yaşanmazken bazı oyunlarda zaman zaman sorun olabilir ve program güncellenir.

  Banlanan programı satmayız, ancak zaman zaman yakalanıp güncellenmek bu işi doğasıdır. Dolayısıyla kaybettiğinizde üzüleceğiniz hesaplarda hile kullanmamalısınız.

  Size ban garantisi veren siteler ise açıkça dolandırıcılık yapıyorlar. Bu size gerçek hayatta ölümsüzsünüz demeleri gibi bir şey.

  1 Dakika sonrasını Allah bilir , hiçbir şeyin garantisi olamaz.

 • Satın Aldığımızda Bize Nasıl Teslim Ediliyor ?

  Satın aldığınız hileler otomatik olarak teslim edilmektedir.

  Dolayısıyla dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte satın alabilirsiniz. Ödeme sisteme yansıdığı anda hileniz hesabınıza teslim edilir.

 • Program Fixlenirse Tekrar Para Öder miyim ?

  Satın aldığınız programlar süreniz sona erene kadar ücretsiz olarak güncellenir. Sizden hiçbir sorunun çözümü için extra ücret talep edilmez.

 • Programlar Ne Zaman Güncellenir ?

  Güncellemeler için tahmini bir süre ne yazık ki yok.

  Bu programların her biri ayrı bir üretici tarafından üretiliyor dolayısıyla yapılan güncellemelerin bizimle hiçbir ilgisi yok.

  Üreticiler mümkün olan en kısa sürede güncelleme yaparlar çünkü program güncellemede kaldığı her dakika üretici para kaybeder.

  Üreticilere tahmini süre sorulduğunda sürekli "There is no ETA" yanıtını alırız. Yani tahmini bir süre bulunmuyor.

  Programlar genelde ilk 24 saat içerisinde güncellenirler.

 • Güncellemelerde Süre Kayıpları Telafi Edilir mi ?

  Bu konuda karar veren kişi programın üreticisidir. Üreticilerin geneli süre kayıplarını telafi ediyorlar.

  Bazı üreticiler bir kaç saat kayıp olsa dahi telafi yaparken bazıları yalnızca belirli bir süreden uzun süren güncellemelerde telafi yaparlar.

  Bazı üreticiler ise süre kayıplarını telafi etmezler. Süre kayıplarını telafi etmeyen üreticiler ile ilgili genelde ürün sayfasına not düşüyoruz.


Oyuncu Platformu

Eğlenceyi Katlayın !

Konu basit bir oyun dahi olsa kaybetmek hiç eğlenceli değil , kabul edelim. HileSatınAl.Com ile kazanmaya ve eğlenmeye doyamayacaksınız !