Jump to content
 • Aim Assist Nedir ?

     (0 inceleme)

  Hile Satın Al

  Aim Assist özetle 2 şekilde tanımlanabilir.

  1 - Legal olan "Nişan almayı kolaylaştırma" 

  2 - İllegal olan "Nişangah hedefe kilitlenmeden (gizli aim) mermilerin rakibe isabet etmesi"

  Aim ve Assistance kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur.

  Aim nişan alma, assist ise yardım etme anlamına gelmektedir. Yani Aim Assist  nişan alma yardımcısı olarak tanımlamak mümkün.

  Neden legal ve illegal olarak 2 tabirde bulundum hemen açıklayalım.

  Legal dedim , çünkü bir çok oyun bunu bizzat kendi elleriyle yapmaktadır.

  Örneğin PUBG Mobile oynayanlar iyi bilirler. Rakibin yakınına ateş ettiğinizde mermiler rakibe isabet eder ve rakibi kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz.

  Bunu PUBG kendi eliyle yapmıştır. Muhtemelen bunu yapmalarının nedeni Mobil Telefonlarda (Android , Ios) nişan alma işinin çok zor olacağını düşünmeleridir ki bence haklılar.

  Telefonlarda nişan alma işi mouse kullanmadığımız için çok zordur.

  Ancak oyunun kendisinde böyle bir özellik olması Tencent Emilatör kullanıcılarının da bu özellikten faydalanmasını ve hedefe isabet ettirme işinin son derece kolaylaşmasını sağlamıştır.

  İllegal olan ise oyunun kendisinde böyle bir fonksiyon yokken Hile ile bu fonksiyonu oyunda aktif etmeye yaramasıdır.

  Bu durumda rakiplerinizden çok daha fazla avantajlı olursunuz ve hile kullandığınızda çok belli olmaz. Bu nedenle gizli aim tabirini kullanıyorum.

  Aim Assist bir çok oyun hilesinde bulunabilir. PUBG , Apex , R6 , Rust ve özellikle CsGo.

  Sitemizde yer alan CsGo Hilesinin özelliklerine bakarsanız başlı başlına Aim Assist adında bir sekmesinin bulunduğunu ve içerisinde bu konuda bir çok özelliğin yer aldığını görebilirsiniz.  Kullanıcı Geri Dönüşleri

  Misafir
  Bu içerik daha fazla incelemeye kapalıdır

  Görüntülenebilecek inceleme bulunmuyor


Hilesatinal.com en güvenilir ve kaliteli hile sitesidir. 2019 yılında açılan bir site olmamıza rağmen aslında yaklaşık 10 yıldır hile piyasasında yer almaktayız. Türkiyede açılan "ilk hile sitesi" ile beraber çalışmaktayız. PUBG - Mobile - Lite - Android sürümleri başta olmak üzere bir çok oyun için olan hilelerimizi güvenle satın alabilirsiniz. Ürünler otomatik olarak teslim edilmektedir..

×