Jump to content
 • Nefessiz Aim Nedir ?

     (0 inceleme)

  Hile Satın Al

  Nefessiz aim diye bir şey yok aslında , ona bu ismi aslında biz koyduk

  Bu özelliği hile yapımcıları "Aim No Breath" olarak adlandırmaktadırlar.

  No Breath nefes almamak anlamına gelirken Aim nişan almak anlamına gelir.

  Aim ile ilgili detaylı bilgi almak için Aim bot nedir ? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

  Özetle : Nişan alırken nefes tutma anlamına geliyor diyebiliriz.

  "Ama bu bir hile değil ki ? Bu özellik zaten oyunların çoğunda var. Nefes tutarak nişan aldığımız zaman nişangah daha az sarsılıyor ve daha isabetli atışlar yapabiliyoruz."

  dediğinizi duyar gibiyim.

  Evet , tam olarak bundan söz ediyorum.

  Oyunun size verdiği nefes tutma süresi kısıtlıdır. Nefes tutma özelliğini sürekli kullanırsanız bazı oyunlarda hasar alırken bazı oyunlar bir süre sonra bunu yapmanıza müsade etmezler.

  Örneğin PUBG oyununda Shift tuşuna basılı kaldığınızda bir an için nefesini tutar ve nişan alırken oluşan aşağı ve yukarı doğru hareket azalır.

  Bu aslında gerçek hayattan alınma bir durumda.

  İnsanın nefes alışı göğsünün şişip inmesine dolayısıyla vücudun sarsılmasına sebep olur.

  Doğal olarak vücudunuz sarsıldığında daha zor nişan alırsınız.Nefes tutma keskin nişancıların sık kullandığı bir yöntemdir.

  İşte PUBG Recoil Sekmeme hilemizde yer alan bu özellik siz hiç shift tuşuna basmadan sınırsız olarak nefes tutumanızı sağlar.

  Dolayısıyla Zoom açtığınızda hiçbir sarsıntı olmaz ve özellikle keskin nişancı tüfeklerini sanki aimbot açıkmış gibi kullanabilirsiniz.  Kullanıcı Geri Dönüşleri

  Önerilen Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış  Misafir
  Bu şimdi daha fazla yoruma kapalıdır

Hilesatinal.com en güvenilir ve kaliteli hile sitesidir. 2019 yılında açılan bir site olmamıza rağmen aslında yaklaşık 10 yıldır hile piyasasında yer almaktayız. Türkiyede açılan "ilk hile sitesi" ile beraber çalışmaktayız. PUBG - Mobile - Lite - Android sürümleri başta olmak üzere bir çok oyun için olan hilelerimizi güvenle satın alabilirsiniz. Ürünler otomatik olarak teslim edilmektedir..

×