Jump to content

Hile Satın Al

Administrators
 • Mesaj sayısı

  521
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

İtibar puanı

9 Neutral

Son profil ziyaretçileri

2.809 kez ziyaret edildi
 1. Satın aldığınızda kurulum bilgileri geliyor.
 2. Merhaba, Evet var stok ekleriz bugün
 3. Satın aldıklarım sayfanızdaki linki kontrol ettim çalışıyor.
 4. Çalışıyor ancak sadece ESP aktif
 5. Vip Destek bölümündeki konunuzdan dönüş yapın.
 6. Öncelikle konuyu Vip Destek bölümüne açın. Keyinizi girerken kutucuktaki "Key" yazısını silin, key sonunda boşluk olmamasına dikkat edin. Kelimelerinizi de seçin bir daha uyarılmazsınız.
 7. Öncelikle ürün satın almamışsınız, size dosya vermemişim. Satın aldıklarım sayfanıza gelecek indirmeniz gereken dosya
 8. Satın aldıktan sonra sorun yaşarsanız yardımcı oluruz.
 9. Sitemizde android veya ois için ürün yok. Satın aldığınız ürünün adı : PUBG Gameloop - 1 Günlük Bakın orada ne yazıyor ? GAMELOOP Gameloop emülatörde çalışır sadece. Vip Destek dışına 1 mesaj daha atarsanız üyeliğinizi askıya almak zorunda kalacağım.
 10. Kısa süre sonra eklenir.
 11. Bakın sistemdeki bilgiler şu şekilde. Eğer havale yaptıysanız tekrar ödeme adımına gelin, havaleyi seçin ve havale yaptığınız bankaya seçerek ödeme bilgilerini girip gönderin. Tekrar ödeme yapmanıza gerek yok sadece ödeme bildirimi yapın.
 12. Yaptığınız bir ödeme yok, neyi geri istiyorsunuz anlamadım ?

Hilesatinal.com en güvenilir ve kaliteli hile sitesidir. 2019 yılında açılan bir site olmamıza rağmen aslında yaklaşık 10 yıldır hile piyasasında yer almaktayız. Türkiyede açılan "ilk hile sitesi" ile beraber çalışmaktayız. PUBG - Mobile - Lite - Android sürümleri başta olmak üzere bir çok oyun için olan hilelerimizi güvenle satın alabilirsiniz. Ürünler otomatik olarak teslim edilmektedir..

×