Jump to content

Hile Satın Al

Administrators
 • Mesaj sayısı

  127
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

İtibar puanı

5 Neutral

Son profil ziyaretçileri

205 kez ziyaret edildi
 1. 1 indirme

  PUBG Lite Hile İndir
 2. Uninstall or Disable Windows Securty Upgrade Hatası Çözümü 1. Bilgisayarınızda Aramaya(Win+R) “regedit” yazıp Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni açın. 2. “HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management” konumuna gidin. 3. Memory Management içerisinde , “FeatureSettingsOverride” adında “DWORD 32bit” parametresini oluşturun ve değerini “3” olarak girin. 4. Aynı yerde aynı şekilde "FeatureSettingsOverrideMask" adında “DWORD 32bit” parametresini oluşturun ve değerini “3” olarak girin. Bu 2 yeni parametreyi ekledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
 3. Biraz sakin olursanız dönüş yaparız. Konunuzla ilgileniyorum.
 4. Destek konuları yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır.
 5. Lütfen programla ilgili desteğe ihtiyacınız varsa forumda Vip Destek alanına konu açın veya discorddan iletişime geçin.
 6. 4 indirme

  Kullanımı ile ilgili bilgiler satın aldıklarım sayfanızda bulunmaktadır.
 7. Merhaba, program dünkü oyun güncellemesi sonrası güncellemeye girdi. İletişim için discord adresimizi kullanırsanız daha hızlı dönüş yapabiliriz.
 8. Reset atıp tekrar deneyin lütfen. Ayrıca bu tür konular Vip Destek bölümüne açılmalı. Kilit.
 9. Merhaba, bu sorunlarla ilgili Vip Destek bölümünde konu açarsanız dönüş yaparız . Ayrıca discord kanalımızdan da bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 10. Satın alımınız yok.
 11. Hangi yöntemle ödeme yaptınız ? Kredi kartı mı havale mi ?
 12. Teknik destek ile ilgili sorularınızı lütfen Vip Destek alanına açın.
 13. Vip Destek bölümüne konu açarak hatanın ekran görüntüsünü ekleyin bi bakalım.

Hilesatinal.com en güvenilir ve kaliteli hile sitesidir. 2019 yılında açılan bir site olmamıza rağmen aslında yaklaşık 10 yıldır hile piyasasında yer almaktayız. Türkiyede açılan "ilk hile sitesi" ile beraber çalışmaktayız. PUBG - Mobile - Lite - Android sürümleri başta olmak üzere bir çok oyun için olan hilelerimizi güvenle satın alabilirsiniz. Ürünler otomatik olarak teslim edilmektedir..

×