Jump to content

Hile Satın Al

Administrators
 • Mesaj sayısı

  521
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Hile Satın Al tarafından gönderilen hersey

 1. Satın aldığınızda kurulum bilgileri geliyor.
 2. Merhaba, Evet var stok ekleriz bugün
 3. Satın aldıklarım sayfanızdaki linki kontrol ettim çalışıyor.
 4. Çalışıyor ancak sadece ESP aktif
 5. Vip Destek bölümündeki konunuzdan dönüş yapın.
 6. Öncelikle konuyu Vip Destek bölümüne açın. Keyinizi girerken kutucuktaki "Key" yazısını silin, key sonunda boşluk olmamasına dikkat edin. Kelimelerinizi de seçin bir daha uyarılmazsınız.
 7. Öncelikle ürün satın almamışsınız, size dosya vermemişim. Satın aldıklarım sayfanıza gelecek indirmeniz gereken dosya
 8. Satın aldıktan sonra sorun yaşarsanız yardımcı oluruz.
 9. Sitemizde android veya ois için ürün yok. Satın aldığınız ürünün adı : PUBG Gameloop - 1 Günlük Bakın orada ne yazıyor ? GAMELOOP Gameloop emülatörde çalışır sadece. Vip Destek dışına 1 mesaj daha atarsanız üyeliğinizi askıya almak zorunda kalacağım.
 10. Kısa süre sonra eklenir.
 11. Bakın sistemdeki bilgiler şu şekilde. Eğer havale yaptıysanız tekrar ödeme adımına gelin, havaleyi seçin ve havale yaptığınız bankaya seçerek ödeme bilgilerini girip gönderin. Tekrar ödeme yapmanıza gerek yok sadece ödeme bildirimi yapın.
 12. Yaptığınız bir ödeme yok, neyi geri istiyorsunuz anlamadım ?
 13. Eğer aynı sorunla ilgili 3-4 konu açarsanız forum üyeliğiniz yasaklanır. Vip Destek bölümünde 1 konu açmanız yeterli.
 14. Beyefendi dün yanıtladım. Ürün güncel olmadığı için stok eklemiyoruz ancak nedense dün 1 stok var gibi görünmüş. sizinle beraber 3 kişi daha bu ürünü almayı denemiş ama aslında stok olmadığından hiçbirine teslimat yapılmamış. Yapılan tüm ödemeleri iade ettik yani ücretiniz iade edildi.
 15. Sorun olursa Vip Destek bölümünde konu açın
 16. Bakiye eklemenize gerek yok aslında satın alırken fiyatı bakiyenizden düşürebilirsiniz.
 17. Windows 10 kullanıyorsunuz işte 🙂
 18. Pekala bakiye üyeliğinize eklendi.
 19. DC kullanmıyoruz. Sakin olun lütfen bir problem yok 🙂 Valorant Hile ürününü almışsınız ancak ürün güncel değil. Ödemeniz iade edildi kartınıza bir kaç gün içinde yansır. Valorant Z ürününü alabilirsiniz isterseniz.
 20. Güncel olmayan bir ürünü almaya çalışmışsınız bu nedenle teslimat yapılmamış. Ödemeleriniz iade edildi.
 21. Satın alımlarınız başarılı değil bu nedenle key satın aldıklarım sayfanıza eklenmiyor.
 22. Satın aldığınızda satın aldıklarım sayfanıza eklenir. Üyeliğinize bakiye eklemişsiniz ancak satın alım yapılmamış.

Hilesatinal.com en güvenilir ve kaliteli hile sitesidir. 2019 yılında açılan bir site olmamıza rağmen aslında yaklaşık 10 yıldır hile piyasasında yer almaktayız. Türkiyede açılan "ilk hile sitesi" ile beraber çalışmaktayız. PUBG - Mobile - Lite - Android sürümleri başta olmak üzere bir çok oyun için olan hilelerimizi güvenle satın alabilirsiniz. Ürünler otomatik olarak teslim edilmektedir..

×