Hile Satın Al BLOG


Blog sayfamızda yer alan yazılarımızda aklınıza takılan bazı soruların yanıtlarını vermeye ve bilgi sahibi olmanız gereken, ne olduğunu ne işe yaradığını anlayamadığınız birçok özelliği anlatıyoruz.

Aimbot Nedir

Aimbot nişangahın otomatik olarak hedefe kilitlenmesini sağlar. Aimbot tek bir kelimeymiş gibi görünse de aslında Aim ve bot kelimelerinin birleşiminden oluşur. AİM: hedef almak , nişan almak gibi anlamlara gelirken, BOT : bir işin otomatik olarak kendiliğinden gerçekleşmesi , player değil de bot(cansız varlık, yazılım) tarafından yapılması anlamına gelir.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Aim Assist Nedir

Aim Assist özetle 2 şekilde tanımlanabilir. 1 - Legal olan "Nişan almayı kolaylaştırma" 2 - İllegal olan "Nişangah hedefe kilitlenmeden (gizli aim) mermilerin rakibe isabet etmesi" Neden legal ve illegal olarak 2 tabirde bulundum detaylı açıklamayı okuyarak anlayabilirsiniz.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Aimfov Nedir

Aimfov, Aimbotun nişangahın kaç derecelik açısına kilitleneceğini belirler şeklinde özetlenebilir. Yani aimbotun uçan kuşa, sineğe bile :) kilitlenmesini önlemek için bir sınırlandırma gerekir. Çevrenizdeki veya etraftaki herkese kilitlenmek yerine sadece belli bir açı içerisine giren rakipleri hedef almanızı sağlar.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Chams Nedir

Chams "Rakibin tamamen boyanmış bir şekilde tek renk olarak görünmesini sağlar." Chams özelliğinin asıl amacı rakipleri kolaylıkla fark etmenizi sağlamaktır. Chams bir wallhack özelliği değildir. Yani hilelerde yer alan chams özelliği rakipleri duvarların arkasından görmenizi sağlamazlar.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Nefessiz Aim Nedir

Nefessiz Aim Özetle : Nişan alırken nefes tutma anlamına geliyor diyebiliriz. Bu özelliği hile yapımcıları Aim No Breatholarak adlandırmaktadırlar. No Breath nefes almamak anlamına gelirken Aim nişan almak anlamına gelir.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
No Recoil Nedir

Ateş ettiğiniz zaman silah gerçek şartlarda geri teper , dolayısıyla ateş etmeye devam ettiğinizde mermiler yukarı doğru ve sağa sola doğru saçılırlar. İşte No Recoil bu tepmeyi ortadan kaldırarak mermimerin hedefe isabet oranını arttırır.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Radar ESP Nedir

Radar , ekranın belli bir kısmında etrafınızda yer alan rakiplerin yerlerini bir nokta halinde gösteren ESP özelliğidir. Birçok farklı isimle anılır. Radar ESP , Radar Hack , 2D Radar vesaire.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Ses Optimizasyonu Nedir

Orijinal adıyla Sound Optimization , seslerin daha iyi bir performans alınabilmesi için optimize edilmesi anlamına gelir. Optimize etmek bir şeyin yapılan değişiklikler sonucu performansının arttırılması demektir. Yani gerekli olan sesleri yükseltirken (çok az), gereksiz olan sesleri ortadan kaldırır.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Magic Bullet (Sihirli Mermi) Nedir

İngilizce adı Magic Bullet olan bu özellikte siz nereye ateş ederseniz edin , mermi falso alıp gidip rakibe isabet eder. Dağa taşa nereye sıkarsanız sıkın mermiler gidipte rakibe isabet eder. Aslında buna falso vermek denmez tam olarak , bu işin esprisidir.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Triggerbot Nedir

Triggerbot özetle "Nişangah hedefin üzerine geldiği anda silahınız otomatik olarak ateş eder" şeklinde tanımlanabilir. Trigger ve bot kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşmuştur.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Visible Only Nedir

Visible Only özelliği " Aimbotun sadece hedef alınabilir (duvar arkasında olmayan) rakiplere kilitlenmesini sağlar " şeklinde özetlenebilir. Visible ingilizcede gözle görünür anlamına gelmektedir.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi
Wallhack Nedir

Wallhack için özetle duvar arkasındaki hedefleri görmek diyebiliriz. Wallhack tek bir kelime gibi görünsede aslında Wall ve Hack kelimelerinden oluşmaktadır. ek bir kelime gibi gelmesinin nedeni kullanıla kullanıla artık kalıplaşmış hale gelmesidir.

Hile Satın Al tarafından düzenlendi

 • Ban Riski Var Mı ?

  Özetlemek gerekirse "ban riski olmayan hile olmaz".

  Programlar genelde yakalanmazlar dolayısıyla belli etmediğiniz sürece ban riski düşüktür. Ancak bazen siz belli etseniz de belli etmeseniz de oyun programı algılamayı başarabilir.

  Bazı oyunlarda yıllardır hiç ban sorunu yaşanmazken bazı oyunlarda zaman zaman sorun olabilir ve program güncellenir.

  Banlanan programı satmayız, ancak zaman zaman yakalanıp güncellenmek bu işi doğasıdır. Dolayısıyla kaybettiğinizde üzüleceğiniz hesaplarda hile kullanmamalısınız.

  Size ban garantisi veren siteler ise açıkça dolandırıcılık yapıyorlar. Bu size gerçek hayatta ölümsüzsünüz demeleri gibi bir şey.

  1 Dakika sonrasını Allah bilir , hiçbir şeyin garantisi olamaz.

 • Satın Aldığımızda Bize Nasıl Teslim Ediliyor ?

  Satın aldığınız hileler otomatik olarak teslim edilmektedir.

  Dolayısıyla dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte satın alabilirsiniz. Ödeme sisteme yansıdığı anda hileniz hesabınıza teslim edilir.

 • Program Fixlenirse Tekrar Para Öder miyim ?

  Satın aldığınız programlar süreniz sona erene kadar ücretsiz olarak güncellenir. Sizden hiçbir sorunun çözümü için extra ücret talep edilmez.

 • Programlar Ne Zaman Güncellenir ?

  Güncellemeler için tahmini bir süre ne yazık ki yok.

  Bu programların her biri ayrı bir üretici tarafından üretiliyor dolayısıyla yapılan güncellemelerin bizimle hiçbir ilgisi yok.

  Üreticiler mümkün olan en kısa sürede güncelleme yaparlar çünkü program güncellemede kaldığı her dakika üretici para kaybeder.

  Üreticilere tahmini süre sorulduğunda sürekli "There is no ETA" yanıtını alırız. Yani tahmini bir süre bulunmuyor.

  Programlar genelde ilk 24 saat içerisinde güncellenirler.

 • Güncellemelerde Süre Kayıpları Telafi Edilir mi ?

  Bu konuda karar veren kişi programın üreticisidir. Üreticilerin geneli süre kayıplarını telafi ediyorlar.

  Bazı üreticiler bir kaç saat kayıp olsa dahi telafi yaparken bazıları yalnızca belirli bir süreden uzun süren güncellemelerde telafi yaparlar.

  Bazı üreticiler ise süre kayıplarını telafi etmezler. Süre kayıplarını telafi etmeyen üreticiler ile ilgili genelde ürün sayfasına not düşüyoruz.


Oyuncu Platformu

Eğlenceyi Katlayın !

Konu basit bir oyun dahi olsa kaybetmek hiç eğlenceli değil , kabul edelim. HileSatınAl.Com ile kazanmaya ve eğlenmeye doyamayacaksınız !